Kontakta oss

Askims Rostfria Stål AB
Reningsverksgatan 6
421 47 Västra Frölunda

Telefon: 031 – 289830
E-post: info@askimsrostfria.se

Öppettider
Måndag – fredag 07.30 – 16.00
Lunchstängt 12.00 – 12.30
Avvikande öppettider >>

Donald Söderberg
Donald Söderberg donald@askimsrostfria.se
Peter Söderberg
Peter Söderberg peter@askimsrostfria.se
Fredrik Amundsson
Fredrik Amundsson fredrik@askimsrostfria.se
Ulf Rasmusson
Ulf Rasmusson ulf@askimsrostfria.se
Daniel Gybäck
Daniel Gybäck daniel@askimsrostfria.se
Joakim Olofsson
Joakim Olofsson joakim@askimsrostfria.se
Johan Augustsson
Johan Augustsson johan@askimsrostfria.se
Jan Rasmusson
Jan Rasmusson jan@askimsrostfria.se

Kontakta oss

Ring oss, skicka ett mail eller fyll i formuläret nedan!

Vill du veta mer?

Fyll i dina kontaktuppgifter nedan så hör vi av oss inom kort!

Avvikande öppettider

2022-01-05 Stänger vi kl 12,00
2022-01-07 Stängt
2022-04-14 Stänger vi kl 12,00
2022-05-25 Stänger vi kl 12,00
2022-05-27 Stängt
2022-06-10 Stänger vi kl 12,00
2022-06-23 Stänger vi kl 12,00

Semester stängt V29-30

2022-11-04 Stänger vi kl 12,00
2022-12-23 Stänger vi kl 12,00
2022-12-30 Stänger vi kl 12,00